Moja grafika promuje najnowszą wersję Adobe InDesign!

1
Firma Adobe co roku z pośród milionów grafik umieszczanych na portalu Behance wybiera kilka, ich zdaniem najlepszych, aby promować nimi swoje produkty. Kilka dni temu ten zaszczyt przypadł mi. Praca „Bird’s Code” pojawia się m.in na oknie powitalnym programu InDesign, przy każdym jego uruchomieniu, we wszystkich wersjach językowych oficjalnej strony Adobe oraz we wszelkich materiałach promujących ten program.W branży graficznej jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień.

42 3
5
6

więcej na:

https/www.behance.net/gallery/38625409/Adobe-InDesign-splash-screen-image
http://ok24.tv/kolejny-swiatowy-sukces-ostrowskiego-grafika-janusza-jurka/

Światowy potentat w branży oprogramowań graficznych – firma Adobe – spośród kilku milionów grafik wybrała pracę ostrowianina, grafika Janusza Jurka. To jego praca pt: „Bird’ Code” będzie przez najbliższy rok znakiem rozpoznawczym programu. Kampania z praca ostrowianina ruszyła równocześnie we wszystkich krajach i na wszystkich dostępnych nośnikach.
– Firma Adobe co roku spośród milionów grafik umieszczanych na portalu Behance wybiera kilka, ich zdaniem najlepszych, aby promować nimi swoje produkty. Bardzo się cieszę, że zwrócono uwagę na moje prace i ostatecznie mnie wybrano do promocji produktów Adobe – mówi Janusz Jurek, ostrowski grafik, który prowadzi NEO Studio Grafiki Użytkowej.
Firma Adobe wiedzie niemal bezkonkurencyjny prym w branżach projektowania graficznego. Można śmiało powiedzieć, że zdecydowana większość zdjęć na świecie była „obrabiana” przy pomocy programu Adobe Photoshop. co więcej – większość filmowych efektów specjalnych powstała przy pomocy Adobe After Effects.
Program Adobe InDesign jest najpopularniejszym na świecie programem służącym do projektowania książek i czasopism. Używany jest przez miliony projektantów na całym świecie.
– Praca „Bird’s Code” pojawia się m.in na oknie powitalnym programu InDesign, przy każdym jego uruchomieniu, we wszystkich wersjach językowych oficjalnej strony Adobe oraz we wszelkich materiałach promujących ten program. W branży graficznej jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień – dodaje Janusz Jurek.
Janusz Jurek jest pierwszym docenionym w ten sposób Polakiem i pierwszym ostrowianinem, którego praca jest eksponowana na tak globalną skalę. W 2015 roku  Jurek zodobył inna ważną w świecie grafików nagrofe – to I miejsce w kategorii grafika 3D na Judgment Day Awards2015 podczas Independent Festival of Creative Communication w Chorwacji.
– Z sukcesów Janusza bardzo się cieszę, serdecznie mu ich gratuluję i życzę, by w przyszłości jego praca promowała Ostrów Wielkopolski z napisem „Tu tworzył” – mówi Piotr Nowicki z portalu ok24.tv

na stronach Adobe:
https://www.facebook.com/indesign/?fref=ts
http://blogs.adobe.com/creativecloud/whats-new-in-the-june-2016-release-of-indesign-cc/?scid=social62977486&adbid=10153727564942076&adbpl=fb&adbpr=89586647075#
https://twitter.com/indesign
https://www.adobe.com/products/indesign.html?promoid=KLXLU