W piątek, 15 maja o godz. 18:00 spotkaliśmy się na wernisażu wystawy fotograficznej EVERY BODY w DK Atrium (ul. Pomorska 19), organizowanej w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO.
Wystawa pokonkursowa będzie częścią Legnickiego Festiwalu SREBRO – więcej informacji znajdziecie tutaj. Ekspozycja będzie prezentowana w dniach 4.05–5.06.2026.
Serdecznie zapraszamy również na Weekend Otwarcia Legnickiego Festiwalu SREBRO, który odbędzie się w dniach 8–9 maja.
https://galeria.legnica.eu/konkurs-fotograficzny-every-body/




